Iskanje      Pišite nam
 
Uporabnik: Geslo:     
 Prireditve  Novice:
01.06 - 30.06.2019
Izposojna razstava
17.06 - 31.08.2019
Poletno branje in vrečke poletnega branja
20.10.2019
[planinstvo] Planinska tura: Pot stoletnice in Trbiška – Krniška špica (2368 m), Italija

 Športne prireditve
27.06 - 30.06.2019
[planinstvo] 13. družinski planinski tabor
06.07.2019
[planinstvo] Skupna akcija šaleških PD - Storžič (2132m) - tri ture različnih težavnosti
20.07 - 21.07.2019
[planinstvo] Planinska tura Škednjovec (2309 m), Mali in Veliki Draški vrh (2243 m)
20.07 - 21.07.2019
[planinstvo] Planinski izlet Planina Krstenica in Viševnik (2050 m)
10.08 - 11.08.2019
[planinstvo] Planinski izlet in tura v Naravnem parku Ela (Davos - Švica)

 Nove spletne strani
PGD Šoštanj - mesto
Župnija Šoštanj
Območno združenje veteranov vojne za Slovenijo Šoštanj
Gostilna Acman
MKC Šoštanj
 Najbolj obiskane
Krajevna skupnost Šoštanj
Muzej usnjarstva Šoštanj
Stojan Špegel
PGD Šoštanj - mesto
Župnija Šoštanj

 Mali oglasi
  Trenutno še ni oglasov...

 ANKETA

Ni aktivne ankete!

Prikaži ostale ankete »


 VREME

 Pošlji povezavo 
VSE šport kultura, umetnost gospodarstvo šolstvo
kronika lokalna samouprava turizem, zabava religija splošno

Šaleško-Savinjska regionalna liga 2006
17.06.2006 Duško Supič, 3287 ogledov, 0 komentarjev 
Košarka:
Rezultati Šaleško-Savinjske regionalne lige 2006 za pionirske ekipe
 
 

Šaleško-savinjska košarkarska liga za ml. pionirje 

ML. PIONIRJI L. 1992 in mlajši

Pravila tekmovanja v ligi:
1.  igrajo fantje in dekleta (lahko mešane ekipe) rojeni l. 1992 in mlajši(e)
2.  igralni čas 4 x 10 minut - ura se v PRVIH TREH ČETRTINAH zaustavlja le pri izvajanju prostih metov in ob minutah odmora; podaljšek 5 minut; po pravilih FIBA-e
3.  za ekipo mora nastopiti najmanj 8 igralcev (posamezen igralec lahko nastopi v največ treh četrinah)
4.  odigra se 10 krogov
5.  dovoljena je izključno osebna - mož moža obramba (tudi po celem igrišču), vse oblike cone so prepovedane (tudi po celem igrišču)
6.  za vse informacije in sporočanje rezultatov je na voljo GSM: 031 429 319
7.  FINALNI TURNIR (odigrajo štiri prvouvrščene ekipe): SOBOTA, 11. marec

REZULTATI in STRELCI:

1. krog:
ŠOŠTANJ - LIVADA 41:46
Šoštanj: Tratnik 5, Bračič 2, Mahmutbegovič 8, Bukovič 23, Pučko 3
Livada: Brezovnik 2, Lovrič 1, Suzič 1, Ibrahimovič 31, Žagar 2, Blatnik 5, Ojstršek 4

PREBOLD - KELEJA 38:56

2. krog:
LIVADA - NAZARJE 44:43
ŠOŠTANJ - PREBOLD 38:36

3.krog:
PREBOLD - LIVADA 57:47
NAZARJE - KELEJA 64:44

4.krog:
ŠOŠTANJ - NAZARJE 43:66
Šoštanj: Tratnik 4, Rizman 3, Franjič 4, Bukovič 22, Pučko 5, Bračič 5
Nazarje: Pavlič 7, Plesnik 8, Polčnik 4, Planovšek 2, Slapnik 2, Potočnik 22, Ugovšek 21

LIVADA - KELEJA 61:25
Livada: Brezovnik 6, Lovrič 2, Zrimšek 2, Ibrahimovič 23, Glavač 7, Žagar 6, Lenart 2, Blatnik 4, Ojsteršek 6
Keleja: Arlenc 9, Cocelj 1, Skale 7, Dmitrasinovič 2, Lesjak 4, Popovič 2 

5.krog:
NAZARJE - PREBOLD 56:51
KELEJA - ŠOŠTANJ 52:50

6. krog
LIVADA - ŠOŠTANJ 54:46
Livada: Brezovnik 12, Suzič 7, Blatnik 2, Zagar 6, Letonje 7, Ibrahimovič 15, Ojsteršek 6
Šoštanj: Hasič 4, Pučko 7, Tratnik 10, Rizman 7, Kopman 2, Bukovič 15, Bračič 1

KELEJA - PREBOLD 71:58
NAZARJE - LIVADA 40:42

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Tekme

Zmage

Porazi

Točke

1.

Livada

4

5

1

11

2.

Nazarje

3

2

2

7

3.

Šoštanj

4

1

4

6

4.

Keleja

3

2

2

6

5.

Prebold

3

1

3

5

FINALNI TURNIR 18.3.2006

Polfinale:

ELAKTRA LIVADA - PREBOLD 61:39

Elektra Livada: Brezovnik 2, Lovrič 2, Glavač 11, Lenart 4, Žagar 7, Bukovič  10, Tratnik 6, Ibrahimovič 17, Letonje 2

Prebold: Farčnik 3, Jug 3, Otavnik 3, Lenko 8, Dolinar G. 2, Dolinar J. 9, Pišek 11


KELEJA CELJE - NAZARJE 36:44

Keleja Celje: Aplenc 10, Cocej 3, Skale 3, Dmitrašinovič 4, Grachar 10, Zorič 2, Lupse 2, Klančnik 2

Nazarje: Paulič 8, Polčnik 2, Goličnik 3, Žižek 3, Planovšek 18, Ugovšek 10

 

ZA 3. MESTO

PREBOLD - KELEJA 40:37

 

Prebold: Otavnik 4, Lenko 6, Dolinar J. 15, Pišek 15

Keleja Celje: Aplenc 12, Cocej 2, Skale 8, Dmitrašinovič 8, Grachar 3, Lupse 4

 

ZA 1. MESTO

ELEKTRA LIVADA - NAZARJE 52:34

 

Elektra Livada: Brezovnik 5, Glavač 8, Žagar 4, Bukovič 11, Tratnik 4, Ibrahimovič 15, Ojsteršek 5

Nazarje: Paulič 7, Planovšek 5, Potočnik 11, Ugovšek 11

 

ML. PIONIRJI L. 1994 in mlajši

Pravila tekmovanja v ligi (turnirski sistem)
1. igrajo fantje in dekleta (lahko mešane ekipe) rojeni l. 1994 in mlajši(e)
2. igralni čas: 3 x 10 minut (po 1 minuta odmora na tretjino) - ura se zaustavlja le pri izvajanju prostih metov in v zadnjih 2 minutah tekme in podaljškov, podaljšek 3 minuta;
3. za ekipo mora nastopati najmanj 8 igralcev (posamezen igralec lahko nastopi v največ 2 tretjinah)
4. odigra se po turnirskem sistemu (vsaka ekipa z vsako, vsaka ekipa organizira en turnir)
5. dovoljena je izključno osebna - mož moža obramba (tudi po celem igrišču), vse oblike cone so prepovedane (tudi po celem igrišču)
6. za vse informacije in sporočanje rezultatov sta na voljo organizatorja: Mile Čepin GSM: 031 780 933 in Mojmir Cilenšek GSM: 031 780 980 ter sekretar kluba Duško Supić GSM: 031 429 319
7. FINALNI TURNIR: sobota, 17. junij

REZULTATI IN STRELCI prvega turnirja (organizator ŠK Gorica):

ŠK GORICA - ŠK LIVADA 21:13
Gorica: Kučera 4, Plešej 6, Gregorin 1, Šinkovc 1, Slemenik 6, Kopčič 2, Čanč 1
Livada: Podlesnik 1, Kastelic 4, Marjanovič 6, Blatnik 2

ŠK LIVADA - NAZARJE 34:29
Livada: Podlesnik 12,Kastelic 1, Mošmonder 2, Dedič 2, Blatnik 13, Puc 4
Nazarje: Skok 2, Repše M. 2, Flere 6, Korenjak 11, Ermenc 5, Repše B. 3

ŠK GORICA - NAZARJE 31:17
Gorica: Kučera 8, Plešej 3, Gregorin 6, Šinkovc 2, Slemenik 7, Špigel 5
Nazarje: Skok 2, Sedovšek 1, Repše M. 1, Flere 1, Ermenc 12

REZULTATI IN STRELCI četrtega turnirja (organizator Livada)

ELEKTRA LIVADA - ELEKTRA ŠOŠTANJ 28:32
Livada: Podlesnik 8, Božičevič 5, Kastelic 2, Benko 4, Prešnik 2, Smoličnič 3, Puc 4
Šoštanj: Hasič 6, Rizman 19, Bukovič 2, Jarh T. 2, Audia 2, Menih 1

ELEKTRA ŠOŠTANJ - ŠPORTNO DRUŠTVO 2000 46:36
Šoštanj: Hasič 3, Rizman 21, Bukovič 2, Lenko 2, Galuf 6, Menih 7, Glasenčnik Ž. 1, Glasenčnik 2, Jarh B. 2
ŠD 2000: Žagar 2, Perišič 4, Drobne 21, Perčič N. 6, Podlesnik 3

ŠPORTNO DRUŠTVO 2000 - ELEKTRA LIVADA 39:33
ŠD 2000: Skrt 4, Zolgar 3, Perišič 4, Drobne 16, Perčič N. 7, Podlesnik 5
Livada: Podlesnik 8, Božičevič 8, Prešnik 2, Štruc 8, Smoličnič 2, Puc 5

REZULTATI Šestega turnirja (organizator ŠD 2000)

ŠD 2000 - KELEJA 43:46

KELJA - GORICA 54:45

ŠD 2000 - GORICA 50:34

Več na http://www.sd2000.org/index.php?page=4&action=show&ID=48

REZULTATI IN STRELCI 7.turnirja (organizator Šoštanj)

ELEKTRA ŠOŠTANJ - PREBOLD 26:21
E Šoštanj: Lenko 1, Bukovič 4, Galof 8, Menih 7, Vid 4, Avdija 2
Prebold: Stojnič 2, Brglez 10, Govc 5, Zohar 4

ELEKTRA GORICA - PREBOLD 39:31
E Gorica: Hrastel 1, Kučera 13, Sobota 4, Kopčič 2, Čanč 1, Plešej 12, Špegel 4, Slemenik 2
Prebold: Stojnič 1, Brglez 7, Vavdi 6, Govc 11, Žohar 6

ELEKTRA ŠOŠTANJ - ELEKTRA GORICA 24:27
E Šoštanj: Balen 4, Menih 13, Vid 6, Jarh 1
E Gorica: Hrastel 2, Kopčič 6, Plešej 7, Slemenik 8, Špegel 4

 

Na finalni turnir, ki bo 17. junija 2006 so se uvrstile naslednje ekipe:

  • Elektra Livada
  • Keleja Celje
  • Elektra Šoštanj
  • ŠD 2000 Celje

Razpored tekem:

ob 9.00 Elektra Livada : Keleja Celje
ob 9.50 Elektra Šoštanj : ŠD 2000 Celje

ob 11.00 tekma za 3. mesto
ob 12.00 tekma za 1. mesto
ob 13.00 razglasitev rezultatov

FINALNI TURNIR 17.6.2006

Elektra Livada - Keleja Celje 28:49

Elektra Šoštanj - ŠD 2000 Celje 36:43

Elektra Šoštanj - Elektra Livada 35:34

Keleja Celje - ŠD 2000 Celje 36:31

Končni vrstni red:

1. Keleja Celje
2. ŠD 2000 Celje
3. Elektra Šoštanj
4. Elektra Livada
5. Prebold
6. Nazarje
7. Elektra Gorica


 

 Komentarje lahko dodajajo samo registrirani in prijavljeni uporabniki portala.

Registriraj se »

Prijavi se »

 Vreme
Kliknite za vreme
 Oglaševanje
Muzej usnjarstva na Slovenskem
MKC Šoštanj
Elektra Esotech na Facebooku
Spletna prodajalna www.copati.com
Sprehajalno-kolesarske poti ob Družmirskem in Velenjskem jezeru
Krajevna skupnost Šoštanj
Oglaševanje na Portalu Šoštanj.info
 
 
    ZGODILO SE JE NA DANAŠNJI DAN (26.06.)
 
26.06.1965  Zgodilo se je … 26. rožnika leta 1965
26. rožnika leta 1965 je v Ljubljani umrl Davorin Ravljen, pisatelj, pesnik, prevajalec in publicist, ki je bil rojen v Šoštanju. Kot novinar je služboval pri Jutru, Slovenskem poročevalcu in Tovarišu, med njegovimi najbolj znanimi leposlovnimi deli pa st
 
 
26.06.1799  Zgodilo se je … 26. rožnika leta 1799
26. rožnika leta 1799 se je na Vranskem rodil Peter Musi, učitelj, organist, strokovni pisec, publicist, pesnik, knjižničar, sadjar in bančnik, ki je večino svojega življenja preživel v Šoštanju. Med drugim je napisal abecednik "Navod v branje za mladost
 

- CIGRAD D.O.O. KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA KRAJEVNA SKUPNOST ŠOŠTANJ KRS ŠOŠTANJ, Z.O.O.
JEZIKOVNA ŠOLA LINGUA MEŠANI PEVSKI ZBOR SVOBODA ŠOŠTANJ MLADINSKI KULTURNI CENTER ŠOŠTANJ MUCA COPATARICA ODBOJKARSKI KLUB ŠOŠTANJ - TOPOLŠICA
PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ ŠBK ŠPORTNA ZVEZA ŠOŠTANJ ŠD ŠOŠTANJ -