Iskanje      Pišite nam
 
Uporabnik: Geslo:     
 Prireditve  Novice:
17.06 - 31.08.2019
Poletno branje in vrečke poletnega branja
01.07 - 31.08.2019
Izposojna razstava
01.07 - 31.08.2019
Poletna razigranost
01.07 - 31.08.2019
Zvone A. Čebul, zbiratelj: V poletu skozi Šoštanj
01.07 - 31.08.2019
Poletno branje

 Športne prireditve
20.07 - 21.07.2019
[planinstvo] Planinska tura Škednjovec (2309 m), Mali in Veliki Draški vrh (2243 m)
20.07 - 21.07.2019
[planinstvo] Planinski izlet Planina Krstenica in Viševnik (2050 m)
10.08 - 11.08.2019
[planinstvo] Planinski izlet in tura v Naravnem parku Ela (Davos - Švica)
17.08 - 24.08.2019
[planinstvo] Planinski tabor za osnovnošolce ČEZSOČA 2019
25.08.2019
[planinstvo] Planinska tura Kamniška Bistrica (600m) – Kalška gora (2047m)

 Nove spletne strani
PGD Šoštanj - mesto
Župnija Šoštanj
Območno združenje veteranov vojne za Slovenijo Šoštanj
Gostilna Acman
MKC Šoštanj
 Najbolj obiskane
Krajevna skupnost Šoštanj
Muzej usnjarstva Šoštanj
Stojan Špegel
PGD Šoštanj - mesto
Župnija Šoštanj

 Mali oglasi
  Trenutno še ni oglasov...

 ANKETA

Ni aktivne ankete!

Prikaži ostale ankete »


 VREME

 Pošlji povezavo 
VSE šport kultura, umetnost gospodarstvo šolstvo
kronika lokalna samouprava turizem, zabava religija splošno

Zaključena tekmovanja za pionirje
12.12.2006 Bojan Rotovnik, 5682 ogledov, 0 komentarjev 
Zunanja povezava:  (kliknite ikono)
Košarka:
V prihajajočem vikendu se bo s finalnim turnirjem v Murski Soboti zaključilo državno košarkarsko prvenstvo za pionirje. Elektra se to sezono ni uvrstila na zaključni turnir, je pa v prvenstvu nastopila s kar štirimi ekipami, od tega z eno v I. ligi in s tremi v B. ligi.
 

Zaključena tekmovanja za pionirje

V prihajajočem vikendu se bo s finalnim turnirjem v Murski Soboti zaključilo državno košarkarsko prvenstvo za pionirje. Elektra se to sezono ni uvrstila na zaključni turnir, je pa v prvenstvu nastopila s kar štirimi ekipami, od tega z eno v I. ligi in s tremi v B. ligi.


Udeleženci finalnega turnirja za pionirje (Murska Sobota, 15., 16. in 17. december 2006):

  • UNION OLIMPIJA A (trener BEK Vlado) redni del 18 17 1 1707 : 979 35 728
  • ŠD KOŠ KOPER (trener MIŠKA Samo) redni del 18 18 0 1877 : 1207 36 670
  • RADENSKA CREATIV (trener JUTERŠNIK Peter) polfinale 1 1 0 68 : 61 2 7 redni del 18 16 2 1450 : 1105 34 345
  • ZLATOROG A (trener BRUMEC Silvo) polfinale 1 1 0 103 : 73 2 30 redni del 18 12 6 1608 : 1396 30 212

Končni vrstni red državnega prvenstva za pionirje:

5. KRKA A 19 16 3 1637 : 1187 35 450 (trener ŠTOKAR Matej) polfinale 1 0 1 73 : 103 1 -30 redni del 18 16 2 1564 : 1084 34 480 
6. GEOPLIN SLOVAN 19 13 6 1658 : 1272 32 386 (trener VIŠNIKAR Nejc) polfinale 1 0 1 61 : 68 1 -7 redni del 18 13 5 1597 : 1204 31 393
07. KOMENDA A 18 13 5 1481 : 1189 31 292 (trener KUZMA Brane)
08. LITIJA 18 12 6 1431 : 1292 30 139 (trener IBIŠI Džemo)
09. KŠ MARIO PRIMORAC A 18 9 9 1520 : 1396 27 124 (trener PRIMORAC Mario)
10. IDRIJA 2000 18 7 11 1342 : 1430 25 -88 (trener VEHAR Rado)
11. ŠENTJUR ALPOS A 18 9 9 1478 : 1425 27 53 (trener OŽBEJ Stane)
12. AJDOVŠČINA 18 6 12 1237 : 1435 24 -198 (trener ZAGORC Gregor)
13. LASTOVKA A 18 13 5 1408 : 1189 31 229 (trener ŠAGER Matej)
14. PARKLJI BEŽIGRAD A 18 11 7 1284 : 1255 29 29 (trener DEŽMAN Rok)
15. KOLPA A 18 11 7 1443 : 1304 29 139 (trener ŠTRUCL Igor)
16. CELJSKI VITEZ 18 11 7 1287 : 1235 29 52 (trener KAHVEDŽIČ Husein)
17. DOMŽALE A 18 10 8 1378 : 1287 28 91 (trener TRIFUNOVIČ Rado)
18. VRHNIKA 96 A 18 10 8 1345 : 1354 28 -9 (trener JAZBINŠEK Sašo)
19. TRIGLAV 18 9 9 1284 : 1254 27 30 (trener ŠTEBLAJ Mitja)
20. MARIBOR A 18 9 9 1290 : 1374 27 -84 (trener VRAČKO Mario)
21. JANČE A 18 9 9 1253 : 1266 27 -13 (trener ZADRAVEC Aleš)
22. ŠMARJE TG ŠTRAUS 18 5 13 1364 : 1469 23 -105 (trener NOVAKOVIČ Damjan)
23. ELEKTRA A 18 4 14 1367 : 1635 22 -268 (trener HERMAN Tomaž)
24. JEŽICA 18 4 14 1232 : 1631 22 -399 (trener MILENKOVIČ Stojan)
25. NAZARJE A 18 9 9 1326 : 1358 27 -32 (trener JELŠNIK Primož)
26. PORTOROŽ A 18 8 10 1323 : 1519 26 -196 (trener BAHOR Iztok)
27. HOPSI POLZELA 18 8 10 1714 : 1715 26 -1 (trener RIZMAN Vladimir)
28. NOVA GORICA A 18 8 10 1263 : 1249 26 14 (trener VALENTINČIČ Jernej)
29. MISEL POSTOJNSKA JAMA 18 6 12 1185 : 1341 24 -156 (trener JOVIČ Bojan)
30. MAVRICA KAMNIK 18 6 12 1209 : 1602 24 -393 (trener ŠUČUR David)
31. KONJICE 18 6 12 1164 : 1438 24 -274 (trener ČREŠNAR Iztok)
32. 2003 LOGATEC 18 5 13 1207 : 1540 23 -333 (trener VAUPOTIČ Bojan)
33. RADOVLJICA 18 5 13 1248 : 1565 23 -317 (trener BREMEC Rok)
34. KD BORUT BESEDIČ ČIRO 18 5 13 1085 : 1576 23 -491 (trener BESEDIČ Borut)
35. GROSUPLJE A 18 3 15 1199 : 1537 21 -338 (trener HOJČ Peter)
36. VELENJE 18 1 17 1151 : 1499 19 -348 (trener MALIČEVIČ Dušan)

Lestvice in rezultati posameznik tekem 1. SKL za pionirje.


 

 

Končni vrstni red v B SKL za pionirje:

1. VRHNIKA 96 B 10 10 0 600:325 20 275 (trener Dimitrije Prokič)
2. KOLPA B 10 9 1 637 : 387 19 250 trener Milan Kordič
3. DRAVOGRAD 10 8 2 641 : 437 18 204 trener Uroš Krevh
4. ZLATOROG B 10 8 2 625 : 464 18 181 trener Darko Lesjak
5. GROSUPLJE B 10 8 2 512 : 360 18 152 trener Peter Hojč
6. NOVA GORICA B 10 6 4 540 : 441 16 99 trener Dejan Čikič
7. MARIBOR B 10 6 4 735 : 458 16 277 trener Sašo Zemljič
8. KOŠ KOPER B 10 6 4 653 : 559 16 94 trener Alen Čandek
9. ELEKTRA B 10 5 5 533 : 497 15 36 trener Marko Kremer
10. NAZARJE B 10 5 5 497 : 525 15 -28 trener Nejc Gelb
11. PARKLJI BEŽIGRAD B 10 5 5 513 : 492 14 21 trener Matic Vidic
12. LASTOVKA B 10 4 6 384 : 531 14 -147 trener Žiga Ivančič
13. KOMENDA B 10 7 3 669 : 368 17 301 trener Brane Kuzma
14. JANČE B 10 7 3 533 : 402 17 121 trener Jan Bezica
15. ELEKTRA GORICA C 10 5 5 427 : 470 15 -43 trener Rajmund Rituper
16. PORTOROŽ B 10 3 7 594 : 519 13 17 trener Robert Baučič
17. RUDAR 10 5 5 466 : 486 15 -20 trener Marjan Knaus
18. UNION OLIMPIJA C 10 3 7 407 : 572 13 -165 trener Matej Možina
19. MAVRICA KAMNIK B 10 3 7 369 : 489 13 -120 trener Ivan Kralj
20. SALONIT B 10 3 7 400 : 554 12 -154 trener Sergij Močnik
21. KŠ HALOZE B 10 2 8 466 : 706 12 -240 trener Matjaž Damiš
22. ELEKTRA D 10 1 9 317 : 624 11 -307 trener Mile Čepin
23. PALOMA SLADKI VRH B 10 1 9 315 : 626 10 -311 trener Mitja Vernik
24. KOPER mladi B 10 0 10 219 : 766 9 -547 trener Matej Madruša

Lestvice in rezultati posameznih tekem B. SKL za pionirje.


 
Omenjene organizacije:
KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA
 

 Komentarje lahko dodajajo samo registrirani in prijavljeni uporabniki portala.

Registriraj se »

Prijavi se »

 Vreme
Kliknite za vreme
 Oglaševanje
Muzej usnjarstva na Slovenskem
MKC Šoštanj
Elektra Esotech na Facebooku
Spletna prodajalna www.copati.com
Sprehajalno-kolesarske poti ob Družmirskem in Velenjskem jezeru
Krajevna skupnost Šoštanj
Oglaševanje na Portalu Šoštanj.info
 
 
    ZGODILO SE JE NA DANAŠNJI DAN (21.07.)
 
21.07.1976  Zgodilo se je ... 21. malega srpana 1976
21. julija leta 1976 so Šoštanjčani dobili nov zdravstveni dom;
 

- CIGRAD D.O.O. KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA KRAJEVNA SKUPNOST ŠOŠTANJ KRS ŠOŠTANJ, Z.O.O.
JEZIKOVNA ŠOLA LINGUA MEŠANI PEVSKI ZBOR SVOBODA ŠOŠTANJ MLADINSKI KULTURNI CENTER ŠOŠTANJ MUCA COPATARICA ODBOJKARSKI KLUB ŠOŠTANJ - TOPOLŠICA
PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ ŠBK ŠPORTNA ZVEZA ŠOŠTANJ ŠD ŠOŠTANJ -